Paintball dla dzieci powstał z myślą o najmłodszych żołnierzach, którzy odwiedzają nasze pole. Wszyscy wiemy, że dzieci mają niespożyte źródła energii w związku z tym mamy ofertę również dla tych, którzy chcą poczuć się jak na prawdziwym poligonie. Pod okiem doświadczonych opiekunów organizujemy różne imprezy dla dzieci m.in. urodziny, imieniny, wycieczki klasowe, spotkania klubów sportowych, itp.

Posiadamy jedyny w swoim rodzaju wojskowy tor przeszkód, gdzie najmłodsi uczestnicy zabawy przejdą chrzest bojowy w terenie, będą musieli wykazać się zwinnością, szybkością i sprytem, aby na końcu spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. Po dawce żołnierskiej musztry dla tych, którym będzie mało a energia nadal będzie rozpierała proponujemy kolejną atrakcję.

Tym razem przeniesiemy się w świat prawdziwej wojny, gdzie najmłodsi będą mieli możliwość zmierzyć się ze sobą w prawdziwych realiach gry w paintball. Do tego celu mamy specjalnie przygotowane markery, tak aby najmłodszym nie stała się krzywda. Ubrani w strój moro i maski ochronne będą mogli spróbować swoich sił na naszej polanie pod okiem opiekunów i wcześniej ustalonych zasad i reguł oraz wymyślonego scenariusza.

Poniżej przedstawiamy galerię z imprez dziecięcych: