Ekstremalny Wałbrzych swoją działalność prowadzi od 2007 roku. Przez szereg tych lat wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze imprez paintballowych znakomicie sprawdzających się jako eventy firmowe, kawalerskie, urodzinowe czy rodzinne.

Nasza lokalizacja znajduje się w Nowym Julianowie (około kilometra od Wałbrzycha w sąsiedztwie dzielnic Kozice i Poniatów).

Nasze doświadczenie pozwoliło nam rozwinąć się do tego stopnia, że na dzień dzisiejszy mamy do zaoferowania hit tego sezonu jakim jest nocny paintball, który jest jedynym w swoim rodzaju przeżyciem nocnym na terenie Dolnego Śląska i nielicznym w całej Polsce. Nocnej grze w paintball towarzyszy półmrok od halogenów, którymi rozświetlone jest pole, co dodaje niepowtarzalnego klimatu. Gracz dodatkowo dysponuje latarkami czołowymi, dzięki czemu swobodnie może poruszać się po terenie do gry. Adrenalina podczas nocnej gry udziela się niejednemu śmiałkowi.

Do gry dziennej dysponujemy dwoma polami do równoczesnej gry w paintball. Są to dwa różnorodne pola jedno przewidziane do gry na otwartym terenie, gdzie klimat jest bardzo przybliżony do militarnej rozgrywki bojowej na otwartej przestrzeni. Na polanie górują wraki samochodów, dwupoziomowe ambony jak również barykady z opon, nie brakuje również okopów i wodnych przeszkód (w porze deszczowej :p ).

Jeśli tego będzie mało mamy do zaproponowania leśną scenerię, gdzie można łatwo się kamuflować i ochronić przed naporem wroga, pośród gęstych drzew i krzewów. W scenerii leśnej grę ułatwiają drewniane barykady, ambony na drzewach oraz okopy pośród gęstwiny lasu, gdzie można się schować i nie dać ustrzelić przeciwnikowi. Zarówno jedna jak i druga opcja gwarantuje dużą dozę adrenaliny i niezapomniane emocje, którymi można się podzielić podczas odpoczynku lub przerwy przy grillu bądź ognisku, które jest do państwa dyspozycji na terenie naszego obiektu.

Dla najmłodszych bywalców uruchomiliśmy wojskowy tor przeszkód dzięki, któremu poczują się jak prawdziwi żołnierze. Pod okiem opiekunów będą mogli przejść wojskową musztrę, zapoznać się z zasadami jakie panują w wojsku i świetnie się przy tym bawić. Oprócz tego, będą mogli również zagrać na naszej polanie przy użyciu markerów i poczuć smak wojennej przygody.

Przez wszystkie te lata mieliśmy okazję gościć u siebie wiele firm oraz niezliczoną liczbę imprez kawalerskich urodzinowych oraz innych okolicznościowych.